fbpx

Kasia i Bartek – reportaż ślubny w okolicach Krosna

  • 11.10.2018
1000 665 Fotograf ślubny - Rzeszów, Krosno, Nowy Sącz

Reportaż ślubny Kasi i Bartka został zrealizowany w miejscowości Dobieszyn oraz Krościenko (przyjęcie weselne).

Pierwszym etapem tego reportażu było wykonanie zdjęć podczas błogosławieństwa Państwa Młodych. Po tym fakcie udaliśmy się do kościoła na ceremonię ślubną – przed samą mszą także fotografowałem, bo jest to dobry czas na uchwycenie gości, którzy z różnych przyczyn nie mogli być na weselu.

Podczas zaślubin skupiałem się głównie na: przysiędze małżeńskiej a także na zakładaniu obrączek, ponieważ są to najważniejsze chwile każdego ślubu.

Fotografowanie gości podczas mszy to zawsze duże wyzwanie, ponieważ bardzo łatwo rozproszyć zgromadzony – dlatego też starałem się działać najdyskretniej jak to było możliwe.

Po mszy zgromadziłem wszystkich przybyłych aby zrobić serię zdjęć grupowych. Następnie wyruszyliśmy do malowniczego dworku na przyjęcie weselne. Na weselu starałem się wykonywać zdjęcia podczas wszystkich najważniejszych momentów tego wieczoru, czyli: pierwszy taniec, zdjęcia grupowe z gośćmi weselnymipodziękowania dla rodziców, a także oczepiny.

Był to kolejny ślub, który będę wspominał z przyjemnością. Praca z Parą Młodą była przyjemna i bardzo owocna – co można zobaczyć na poniższych kadrach.


Wszystkich narzeczonych  zapraszam do rezerwacji terminów ślubnych na przyszłe lata.


Zapraszam do obejrzenia pozostałych galerii ślubnych.

Sending
User Review
0 (0 votes)