Sesja narzeczeńska w Rzeszowie -na kładce

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie – dlaczego warto?

"Sesja narzeczeńska to nic innego jak przedsmak plenerowej sesji ślubnej!"

Dokładnie takim słowami zawsze tłumaczę przyszłym Młodym Parom dlaczego warto zdecydować się na tego typu sesję. Oczywiście to bardzo ogólne podejście i dlatego jeśli trafiliście tutaj nie przez przypadek, to poniższy tekst rozwieje Wasze wątpliwości.

Sesja w okolicach Rzeszowskiego rynku:

Staram się by sesje narzeczeńskie, które organizuję były w zasadzie jak spotkanie znajomych - chodzi o dobrą zabawę, luźną atmosferę i zero "spinki". Ale oczywiście nie zapominam, że efektem mają być piękne zdjęcia, tak więc cały czas staram się z Wami rozmawiać i podpowiadać co będzie dla Was najlepsze.

Poznacie mój sposób pracy i podejście do fotografii (m.in. kreatywność przy wyborze miejsc i kadrów). Zobaczycie także, jak obrabiam zdjęcia i w jakiej formie je dostaniecie - wszystko dokładnie tak samo jak podczas reportażu ślubnego - unikniecie w ten sposób niespodzianek czy niedomówień.

Sesja narzeczeńska ZA DARMO?

Zapytaj o wolny termin na fotografię ślubną i dowiedz się więcej:

Moja w tym głowa by jak najbardziej oswoić Was z obiektywem, a wszystko po to, abyście w dniu Waszego ślubu  skupili się na sobie i Waszych gościach. Macie pewność, że nie przyjdzie do Was zupełnie obca osoba, przed którą nie będziecie w stanie się zrelaksować i "otworzyć" w 100 procentach - a to owocuje wyjątkowymi fotografiami!

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mają sporo ciekawych zastosowań.

Nadają się idealnie m.in. jako:

  • unikatowe zaproszenia ślubne (np. w formia fotokarty)
  • podziękowania dla rodziców (w formie fotoksiążki)
  • slajdy do prezentacji multimedialnej podczas wesela
  • pamiątka Waszej miłości na całe życie
  • prezent na rocznicę lub inną okoliczność ważną dla Was

Nocna sesja w Rzeszowie:

Jak widać na powyższych zdjęciach, Rzeszów to świetne miejsce dla zrealizowania przepięknych sesji plenerowych - również w nocy! Ograniczeniem jest tylko nasz wyobraźni i Wasze zaangażowanie, którego mam nadzieję nigdy nie zabraknie podczas fotografii ślubnej.